سوالات متداول

سوالات متداول

جواب سوالات شما اینجاست. هنوز سوال دارید؟ از ما بپرسید.

آیا رادان انگلیش ادیت دارای مجوز قانونی و رسمی فعالیت می باشد؟

موسسه ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی رادان، مجوز  قانونی و رسمی فعالیت به شماره الف/ش/ت 1/4770و کد رهگیری21-162640299 را دارد. نمایندگی انحصاری شرکت دانش بنیان انگلیسی (Native English Edit) است.

ویرایش نیتیو توسط کدام شرکت انگلیسی انجام میشود؟ آیا دارای گواهی ادیت کد دار و قابل استعلام است؟

مقالات توسط شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان  ( Native English Edit ) ادیت نیتیو می شوند. گواهی تاییدیه ویرایش این شرکت دارای کد یکتا و قابل استعلام بوده که به صورت رایگان صادر و به شما ارسال خواهد شد.

توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد. ادیتورهای انگلیسی که دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی  ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند.

ویراستاران ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. 

ادیت به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ادیت نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد.

به مقاله ادیت شده، بعد از ارسال به مجله، ایراد ویرایشی گرفته شده است. چه باید کرد؟ آیا رادان انگلیش ادیت، ویرایش مجدد رایگان آن را می پذیرد؟

اگر بعد از ادیت نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ویرایش شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، و یا مجله به ویرایش مقاله ایراد بگیرد، ویراستاران نیتیو موظف هستند که کل مقاله را به صورت رایگان بررسی مجدد کرده و اشکالات احتمالی را مطابق نظر ژورنال، رایگان بر طرف نماید.

ویرایش کامل و نیتیو یک مقاله شامل چه مواردی می شود؟

ویرایش کامل مقالات در برگیرنده  مجموعه ای از اصلاحات مختلف  می باشد که در پایان مقاله شما آماده ارسال به ژورنال های دارای ISI  می شود. مهمترین موارد به شرح زیر است.

 

  1.       اصلاح ایرادهای گرامری مقاله، بر طرف کردن اشکالات ویرایشی مقاله
  2.       ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال
  3.       ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات
  4.       تصحیح لحن بیان جملات
  5.       اصلاح ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهول و
  6.       اصلاح غلط های املایی، تصحیح کاربرد حروف تعریف ، سجاوندی و
  7.       ایجاد ارتباط معقول و متاسب بین جملات
  8.       ایجاد یکنواختی در ویرایش متن و ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی  یا آمریکایی
بررسی و تعیین درصد سرقت علمی بهتر است که قبل از انجام ادیت و ویرایش باشد یا بعد از آن؟

بررسی و تعیین درصد سرقت ادبی و شاخص تشابه (Similarity Index) قبل و یا بعد از ویرایش دارای اهداف و مزایای متفاوت است.

اگر پیش از ادیت، بررسی سرقت ادبی انجام شود، این امکان را به شما می دهد که بخش های برداشته شده از سایر منابع را تغییر داده و بعد از این تغییرات برای ادیت ارسال کنید. چون ادیتور ما، بعد از تغییرات شما، مقاله را ویرایش می کند، همزمان با اصلاح گرامری و ویرایشی مقاله، درصد سرقت ادبی مقاله، کاهش پیدا می کند.

شما می توانید برای از بین بردن و کاهش درصد سرقت از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید.

چنانچه بعد از ادیت، بررسی سرقت علمی صورت گیرد، در حقیقت خیال شما از نظر وجود سرقت ادبی راحت میگردد. در این مرحله هم اگر، سرقت ادبی وجود داشت، شما می توانید برای از بین بردن و یا کاهش درصد سرقت ادبی از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما بهره مند شوید.

برای از بین رفتن سرقت ادبی چکار باید کرد؟

برای کاهش یا از بین بردن سرقت ادبی، باید ابتدا گزارش درصد تشابه با نرم افزار (iThenticate) گرفته شود. بعد از آن، باید بر اساس گزارش، جملاتی که تشابه آنها 2 در صد و یا بیشتر است، بازنویسی (Re-writing) و یا پارافریز (Paraphrasing) شوند. در پایان، کل مقاله باید ویرایش نیتیو و یکنواخت گردد. شما می توانید برای این کار، از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید.

هزینه ترجمه و ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار موسسه رادان این است که علاوه برنظم و کیفیت برتر خدمات، تعرفه بسیارمنصفانه ای برای خدمات خود ارایه می دهد. نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات ترجمه و ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و ترکیبی از زمان درخواستی شما برای انجام کار و تعداد کلمات مقاله شما می باشد.

فرایند ترجمه و ویرایش در چند روز انجام می گیرد؟

ویرایش  و ترجمه بسته به درخواست شما می تواند در 1تا 10 روز متوالی انجام می شود. اگر درحواست شما در قالب زمان های پیشنهادی نیست، در زمان ارسال سفارش، درخواست خود را در بخش توضیحات قید کنید. 

آیا گروه ویراستاران انگلیسی رادان یک دارالترجمه است؟ رادان انگلیش ادیت مقاله و کتب را چه رشته هایی ترجمه و یا ویرایش می کند؟

ویراستاران انگلیسی رادان (Radan English Edit)، در زمینه ترجمه، ویرایش نیتیو تخصصی مقالات رشته های مختلف فعالیت می کند. این موسسه با همکاری متخصصان برتر داخلی برای بخش ترجمه و ویراستاران خارجی، برای بخش ویرایش نیتیو، زمینه ساز پذیرش و چاپ مقالات شما در ژورنال ها و مجلات معتبر خارجی ISI می باشد. رادان انگلیش ادیت در تمامی رشته های پزشکی و غیر پزشکی ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون علمی را انجام می دهد.

ایا بعد از ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی توسط موسسه رادان، لازم است ویرایش نیتیو هم صورت گیرد؟

مترجم بعد از ترجمه، خودش مقاله را ادیت هم می کند. این ویرایش در واقع، بخشی از ترجمه است که برای آن  نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. اما ویرایش نیتیو، توسط ادیتور های شرکت دانش بنیان انگلیسی، انجام می شود، به صورت تضمینی بوده و با صدور گواهی تضمین همراه است. این ویرایش برای مقالات ترجمه شده توسط موسسه ما، با تخفیف ویژه انجام می شود.

تخفیف برای خدمات ترجمه و ویرایش مقاله، شامل چه کسانی می شود؟

به منظور اطلاع از انواع تخفیف های موجود، برای خود حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. روش های مختلفی برای  بهره مندی از تخفیف های متنوع در حساب کاربری شما، قید شده است. حتی اگر در حال حاضر کاری ندارید، می توانید تخفیف را بگیرید و بعدا  استفاده کنید. 

نحوه ارسال سفارش برای ترجمه، ویرایش و سایر خدمات چگونه است؟

برای ارسال سفارش برای همه خدمات موسسه رادان همانند ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو مقاله، کتاب و سایر متون علمی به  ثبت سفارش مراجعه نمایید.

آیا موسسه در تعطیلات رسمی فعال است. ساعات کاری موسسه چگونه است؟

فعالیت موسسه رادان انگلیش ادیت به صورت آنلاین بوده در تمامی تعطیلات به صورت تمام وقت فعال است. برای ارسال سفارش برای همه خدمات موسسه رادان همانند ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو مقاله، کتاب و سایر متون علمی به  ثبت سفارش مراجعه نمایید.

پاسخ گویی تلفنی و مشاوره همه روزه از 8 تا 20 فعال است.

از ما بپرسید.

اگر نتوانستید جواب سؤال خود را در اینجا پیدا کنید، می توانید از ما بپرسید.  لطفا سؤال خود را ارسال کنید، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

    خانه ثبت سفارشتماس