درباره ما

سابقه و فرایند فعالیت رادان انگیش ادیت

(Radan English Edit) 

مجوز فعالیت رادان انگلیش ادیت

رادان انگلیش ادیت  (Radan English Edit)، با مجوز رسمی به شماره الف/ش/ت 1/4770و کد رهگیری21-162640299، نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت شرکت دانش بنیان  انگلیسی است . موسسه رادان در زمینه  ترجمه  تخصصی و ویرایش نیتیو Native به صورت تضمینی به همراه نامه گواهی (Certification Letter) توسط ادیتور نیتیو (Native English Editor) برای متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی فعال است.

20+سال تجربه
740+ادیتور تخصصی
480+مترجم تخصصی
18+کارشناس مجرب
95%رضایت مشتریان

آغاز فعالیت و توسعه رادان انگیش ادیت

رادان انگلیش ادیت، فعالیت خود را به عنوان ویراستار انگلیسی نیتیو از سال 1999، به کمک ویراستاران تخصصی انگلیسی، آمریکایی و کانادایی آغاز نموده است. از سال 2012 تا 2015 به عنوان یک واحد فناور در مرکز رشد و فناوری معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، ادامه فعالیت داده است.

مراکز رشد دانشگاهی بر اساس مقررات تا سه سال، شرایط رشد و توسعه را برای واحد ها فراهم آورده و بعد از سه سال، واحد های موفق باید به پارک های علم و فناوری منتقل شوند.

نمایندگی انحصاری شرکت انگلیسی نیتیو انگلیش ادیت

رادان انگلیش ادیت از سال 2015، به عنوان شرکت همکار و نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت، شرکت دانش بنیان انگلیسی، ادامه فعالیت می دهد.

گواهی نامه ویرایش نیتیو

بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش و چاپ مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند. گواهی نامه تاییدیه ویرایش به صورت رایگان برای تمام مقالات ادیت شده تهیه و ارسال می گردد.

گواهی ویرایش دارای عنوان مقاله شما و اسامی نویسنده (گان) و کد مخصوص مقاله شما بوده و توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی صادر می شود. کد مخصوص گواهی ادیت، آن را از تقلب مصون داشته و تاثیر بسیار بالایی در پذیرش و چاپ مقاله شما دارد.

توصیه می گردد این گواهی را به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال کنید و در بخش نامه به ادیتور مجله، حتما به ویرایش نیتیو مقاله خود توسط شرکت انگلیسی و صدور گواهی کددار اشاره کنید.

 

تضمین ویرایش نیتیو تا چاپ مقاله

مقالات ادیت شده در موسسه رادان تا زمان چاپ دارای تضمین ویرایش مجدد به صورت رایگان هستند. اگر بعد از ویرایش مقاله، بخشی به آن اضافه شده باشد، هزینه ویرایش همان بخش مجاسبه شده ولی کل مقاله بررسی و ادیت مجدد می شود.

حوزه فعالیت ما

رادان انگلیش ادیت، در زمینه ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو استاندارد بین المللی، بررسی سرقت ادبی و برطرف کردن آن و فرمت بندی مقالات بر اساس دستورالعمل ژورنال فغالیت می کند. ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از بیش از هفت صد تن از متخصصان و ادیتور های خارجی در تمامی رشته ها و بیش از پانصد تن از مترجمان تخصصی در رشته ها و گرایش های مختلف امکان پذیر است.

رادان انگیش ادیت افتخار دارد گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش و چاپ تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات معتبر علمی و بین المللی شده است. 

اعتماد ناشران بین المللی و دانشگاه های معتبر به موسسه ما

با توجه به سابقه درخشان و موفق گروه تخصصی رادان در  ویراستاری انگلیسی مقالات، ویرایش حرفه ای و ادیت تخصصی مقالات برای موسسات مهم و بین المللی همانند Elsevier  ، رادان انگلیش ادیت در لیست موسسات قابل قبول برای ویرایش تخصصی مقالات قرار دارد.

ویرایش حرفه ای مقالات انگلیسی بسیاری از مقالات نشریات و مجلات علمی دانشگاه های معتبر کشور مانند دانشگاه تهران (مانند Desert)، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دانشگاه علامه طباطبایی و در کارنامه این گروه است.

تفاهم نامه ترجمه تخصصی و ادیت نیتیو با مهمترین دانشگاه های کشور

آیا می دانید، بیش از هفتاد درصد مقالات علمی که توسط متخصصان نگارش می شوند، نیازمند ویرایش نیتیو انگلیسی (Native English Editing)، توسط ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) هستند؟

آیا می دانید، علت اصلی عدم پذیرش، رد شدن (Paper Reject) مقاله های علمی بیش از هشتاد درصد متخصصان غیر انگلیسی زبان، ضعف در نگارش، وجود اشکالات گرامری و ایراد های ویرایشی در مقاله است نه کیفیت علمی آن؟

با درک دو مورد فوق توسط دانشگاه های معتبر و با توجه به سابقه درخشان رادان انگلیش ادیت در زمینه ترجمه تخصصی و ادیت نیتیو مقالات، تفاهم نامه همکاری با بیش از شصت دانشگاه بزرگ کشور برقرار شده است. اساتید، دانشجویان، کارکنان و مجلات این دانشگاه ها از تخفیف ویژه برای خدمات ترجمه و ادیت نیتیو برخوردارند.

آموزش بخشی از رسالت رادان انگلیش ادیت

ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه مقاله خود را به زبان انگلیسی نوشته اید، آن برای اصلاح اشکال گرامری مقاله و  ویرایش Native استاندارد بین المللی و کامل به ما ارسال دارید. گروه ما، با بهره گیری از افراد متخصص در رشته شما، آن را ویرایش حرفه ای نموده و جهت چاپ در مجلات علمی آماده می کند. لطفا نگران کیفیت اولیه مقاله نگارش شده توسط خود نباشید.

ویرایش به صورت ترک چینج بوده و ویراستاری ادیتور و اصلاحات ویرایشی آن قابل مشاهده است.  تمامی مقالات ویرایش نیتیو و استاندارد شده و پس از آن بدون اشکال گرامری و ویرایشی خواهند بود. این کار سبب می شود که به تدریج ضمن آموزش، اعتماد به نفس شما برای نگارش افرایش یافته، کیفیت نگارش شما بالا رفته و در آینده مقالات علمی بهتری بنویسد.

ما در وبلاگ تخصصی موسسه رادان انگلیش ادیت، مجموعه ای از مقالات ارزشمند را برای شما همراهان آماده نموده ایم.

خانه ثبت سفارشتماس