loading

رادان انگلیش ادیت  (Radan English Edit)، با مجوز رسمی به شماره الف/ش/ت 1/4770و کد رهگیری21-162640299، نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت شرکت دانش بنیان  انگلیسی بوده در زمینه  ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی Native به صورت تضمینی  به همراه نامه گواهی (Certification Letter) توسط ادیتور نیتیو (Native English Editor) برای متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی فعال است.

رادان انگلیش ادیت، فعالیت خود را به عنوان ویراستار انگلیسی نیتیو از سال 1999، به کمک ویراستاران تخصصی انگلیسی، آمریکایی و کانادایی آغاز نموده و از سال 2012 تا 2015 به عنوان یک واحد فناور در مرکز رشد و فناوری معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، ادامه فعالیت داده است. مراکز رشد دانشگاهی بر اساس مقررات تا سه سال، شرایط رشد و توسعه را برای واحد ها فراهم آورده و بعد از سه سال، واحد های موفق باید به پارک های علم و فناوری منتقل شوند. رادان انگلیش ادیت از سال 2015، به عنوان شرکت همکار و نمایندگی انحصاری نیتیو انگلیش ادیت، شرکت دانش بنیان انگلیسی، ادامه فعالیت می دهد.

از آنجاییکه بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش و چاپ مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند، نامه تاییدیه ویرایش به صورت رایگان به شما ارسال می گردد. گواهی ویرایش دارای عنوان مقاله شما و اسامی نویسنده (گان) و کد مخصوص مقاله شما بوده و توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی صادر می شود.

کد مخصوص گواهی ویرایش، آن را از تقلب مصون داشته و تاثیر بسیار بالایی در پذیرش و چاپ مقاله شما دارد. توصیه می گردد این گواهی را به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال کنید.

رادان انگلیش ادیت، با ارایه  خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش استاندارد بین المللی، سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از بیش از هفت صد تن از متخصصان و ادیتور های خارجی در تمامی رشته ها، آماده خدمت رسانی به مجلات علمی، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم می باشد. این گروه افتخار دارد گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش و چاپ تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است. رادان انگلیش ادیت به هیچ عنوان در زمینه نگارش مقاله و یا اخذ پذیرش چاپ مقاله از مجلات فعالیت نمی کند.با توجه به سابقه درخشان و موفق گروه تخصصی رادان در  ویراستاری انگلیسی مقالات، ویرایش حرفه ای و ادیت تخصصی مقالات برای موسسات مهم و بین المللی همانند Elsevier  رادان انگلیش ادیت در لیست موسسات قابل قبول برای ویرایش تخصصی مقالات قرار دارد. شما می توانید در اینجا ، ایمیل ادیتور ژورنالTalanta   از ژورنال های مهم این موسسه را با ایمپکت فاکتور پنج ساله 3.733 مشاهده کنید.

ویرایش حرفه ای مقالات انگلیسی بسیاری از مقالات نشریات و مجلات علمی دانشگاه های معتبر کشور مانند دانشگاه تهران (مانند Desert)، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دانشگاه علامه طباطبایی و … در کارنامه این گروه است.

آیا می دانید، بیش از هفتاد درصد مقالات علمی که توسط متخصصان نگارش می شوند، نیازمند ویرایش نیتیو انگلیسی (Native English Editing)، توسط ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) هستند؟

آیا می دانید، علت اصلی عدم پذیرش، رد شدن (Paper Reject) مقاله های علمی بیش از هشتاد درصد متخصصان غیر انگلیسی زبان، ضعف در نگارش، وجود اشکالات گرامری و ایراد های ویرایشی در مقاله است نه کیفیت علمی آن؟

گروه تخصصی ترجمه و ویرایش انگلیسی رادان (Radan English Edit)، در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات و کتاب های تخصصی در رشته های مختلف فعالیت می کند. این مرکز یک دارالترجمه ساده نبوده بلکه با همکاری متخصصان برتر داخلی برای بخش ترجمه و ویرایشگران خارجی که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد، برای بخش ویرایش بومی و نیتیو، با برطرف کردن ایرادها و اشکالات گرامری، زمینه ساز پذیرش و چاپ آنها در ژورنال ها و مجلات معتبر خارجی ISI می باشد. رادان انگلیش ادیت به هیچ عنوان در زمینه نگارش مقاله ای اس ای، مقاله علمی و پژوهشی یا اخذ پذیرش چاپ از مجلات مختلف فعالیت نمی کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه مقاله خود را به زبان انگلیسی نوشته اید، آن برای اصلاح اشکال گرامری مقاله و  ویرایش Native استاندارد بین المللی و کامل به ما ارسال دارید. گروه ما، با بهره گیری از افراد متخصص در رشته شما، آن را ویرایش حرفه ای نموده و جهت چاپ در مجلات علمی آماده می کند. لطفا نگران کیفیت اولیه مقاله نگارش شده توسط خود نباشید. تمامی مقالات ویرایش نیتیو و استاندارد شده و پس از آن بدون اشکال گرامری و ویرایشی خواهند بود. این کار سبب می شود که به تدریج ضمن کسب اعتماد به نفس در شما، کیفیت نگارش شما بهبود یافته و در آینده مقالات علمی بهتری بنویسد.

 

ترجمه و ویرایش نیتیو با گواهی از انگلستان، 65 تومان کلمه ای