ادیت مقاله با تخفیف

اگر به فکر چاپ مقاله در مجلات ISI، اسکوپوس، پابمد معتبر با ایمپکت بالا هستید، ادیت مقاله الزامی است. در اینجا نکات طلایی و کاربردی در مورد ادیت مقاله بیان شده و ابزارهای رایگان برای ادیت مقاله معرفی می شوند. همچنین نحوه ارایه تخفیف ویژه برای دانشجویان و اساتید بیان می شود.

ادیت مقاله (English Edit) چیست؟

ادیت مقاله به مجموعه کارهایی گفته می شود که توسط ادیتور روی مقاله، نوشته و یا کتاب انجام می شود و در نتیجه آن تمام ایرادهای نوشتاری آن برطرف می شود. ادیت برای مقالات و کتب علمی به ادیت زبان انگلیسی محدود نمی شود و علاوه بر آن، ادیت علمی توسط متخصص و خبره آن رشته، لازم است. در حقیقت هر مقاله و یا نوشته علمی، اول باید توسط متخصص همان رشته، ادیت علمی شده و پس از آن، توسط ادیتور زبان، ادیت گرامری شود. بهترین ادیت وقتی انجام می شود که ادیتور زبان، همزبان و متخصص در آن رشته هم باشد. این حالت را اصطلاحا ادیت نیتیو و تخصصی می گوییم.

انواع ادیت مقاله کدام است؟

ادیت مقاله از نظر علمی

ادیت علمی مقاله، توسط متخصص هم رشته با مقاله انجام می شود. در این نوع ادیت، ایراد و مشکلات علمی مشخص شده و برطرف می گردد.

ادیت مقاله از نظر علمی زبانی

ادیت زبانی مقاله، توسط ویراستار متخصص زبان انجام می شود. مثلا، اگر مقاله به زبان انگلیسی نوشته شده است، در این مرحله، مقاله توسط یک ویراستار متخصص ادیت زبان انگلیسی بررسی شده و تمامی ایرادهای زبانی آن، برطرف می شود.

ادیت گرامری مقاله

ادیت گرامری مقاله در واقع معادل همان ادیت زبانی مقاله است. چون در برخی منابع از ادیت گرامری مقاله و در برخی منابع از ادیت زبانی استفاده شده است، بنابراین هر دو در اینجا بیان شد.

بیشتر بدانیم:
چگونه پلاجریزم مقاله خود را برطرف کنیم؟

ادیت ساختاری مقاله

ادیت ساختاری مقاله، به نحوه قرارگرفتن اجزای مختلف مقاله  همانند چکیده، مقدمه، مواد و روش ها، نتایج و بحث مربوط می شود. این ساختار بندی گرچه در اغلب رشته ها از یک سری اصول مشترک، پیروی می کند، اما تفاوتهایی هم در برخی جزییات وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد، مقاله نویسی ساختار محور را مطالعه فرمایید.

ادیت مقاله از نظر محتوایی

ادیت محتوایی مقاله که گاهی از آن به عنوان ادیت  معنایی و مفهومی مقاله یاد می شود، مسول اصلاح محتوا و مفهوم مقاله است. ویراستار محتوایی، وظیفه د ارد که مقاله را به گونه ای ادیت نماید که مفاهیم به درستی به خواننده منتقل گردد.

تخفیف ویژه برای ادیت مقاله

موسسه رادان انگلیش، افتخار دارد، که بهترین کیفیت ادیت نیتیو و تخصصی را برای مقالات ISI، اسکوپوس و پابمد ارایه دهند. علاو بر کیفیت برتر ادیت، قیمت های ارایه خدمات در مقایسه با سرویس های مشابه، حداقل حدود 20 درصد کمتر است. ما در موسسه رادان افتخار داریم با تعداد زیادی از دانشگاه های مهم کشور تفاهم نامه داشته و به دانشحویان، اساتید و مجلات آنها تخفیف ویژه می دهیم. برای آگاهی از اسامی این دانشگاه ها به صفحه تخفیف ها مراجعه شود. برای استفاده از این تخفیف ها کافی است، با ایمیل دانشگاهی، مقاله خود را ایمیل کرده و یا ثبت سفارش کنید. در صورتی که به هر دلیل، قادر به این کار نمی باشید، کافی مدرکی مانند کارت دانشجویی را پیوست ایمیل کنید.

هزینه ادیت مقاله چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ادیت مقاله بر اساس دو فاکتور تعیین می شود. فاکتور اول تعداد کلمات فایل ورد اولیه و فاکتور دوم مدت زمان انتظار برای ادیت مقاله. برای اطلاعات بیشتر به هزینه ها مراجعه فرمایید.

مدت زمان ادیت مقاله چند روز است؟

ما در موسسه رادان انگلیش ادیت، مقالات را در مدت زمان یک تا ده روز ادیت می کنیم. در واقع برای تمام مقالاتی که درخواست ادیت دارند، پیش فاکتور ادیت از یک تا ده روزه صادر می شود. شما بر اساس نیاز خود، قادر به انتخاب زمان ادیت مقاله خود هستید.

ادیت مقاله انگلیسی (English Edit) شامل چه مواردی می شود؟

ادیت مقاله انگلیسی شامل این موارد است.

اصلاح گرامری مقاله

 ایجاد یکپارچگی و تصحیح زمانی افعال مقاله

ایجاد تقارن زمانی مناسب با بین جملات مقاله

تصحیح لحن بیان جملات

اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهول

تصحیح کاربرد حروف تعریف، سجاوندی

تصحیح واژگان استفاده شده

اصلاح ساختار  و جمله بندی جملات

بیشتر بدانیم:
روش های کاهش درصد همانندجویی مقاله

رفع ابهام در بخش های مختلف مقاله

ایجاد ارتباط معقول و متناسب بین جملات و ایجاد یکنواختی در مقاله

اصلاح ادیت به یکی از سبک های انگلیسی یا آمریکایی

 برترین ابزارهای ادیت متن و نوشته انگلیسی کدام است؟ 

برای ادیت متن و نوشته انگلیسی ابزارهای های مختلفی وجود دارد که شما می توانید، برای اطلاعات بیشتر به نوشته بهترین نرم افزارهای ادیت مقاله مراجعه کنید. این ابزارها، در بهترین حالت می توانند به صورت یک کمک ادیتور عمل کرده و متن ادیت شده توسط آنها، باید توسط یک ویراستار انسانی متخصص و مجرب، ادیت شود.

برنامه های کاربردی ادیت به انگلیسی کدام هستند؟

برای ادیت مقاله به انگلیسی (English Edit) برنامه های مختلفی به بازار امده اند که برخی از این برنامه ها، قبلا تحت عنوان نوشتن و ادیت مقاله با کمک هوش مصنوعی معرفی شده اند. برخی از این  برنامه ها و ابزار ها مدعی ادیت متن انگلیسی انلاین و رایگان هستند. باید دقت کنید که حتما بعد از ادیت مقاله توسط این برنامه ها، متن انگلیسی توسط ادیتور انسانی کنترل و اصلاح گردد.

آیا ادیت مقاله برای ژورنال آی اس آی (ISI) با ادیت متن انگلیسی برای کنفرانس فرق دارد؟

ادیت  مقاله برای ژورنال آی اس آی (ISI) با ادیت  متن انگلیسی برای کنفرانس هیچ فرقی ندارد.

آیا چاپ مقاله، بدون ادیت متن انگلیسی، امکان دارد؟

تقریبا اغلب مجلات آی اس آی، برای چاپ مقاله درخواست ادیت متن انگلیسی مقاله می کنند. حتی در بسیاری از موارد، گواهی ادیت مقاله (Certification Letter) را درخواست می کنند.

ادیت مقاله در کدام رشته ها و گرایش ها انجام می شود؟

موسسه رادان انگلیش ادیت، به عنوان نماینده انحصاری شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان، ادیت مقاله را در تمامی رشته ها و گرایش ها انجام می دهد. این شرکت با همکاری بیش از 750 ادیتور نیتیو، خدمات ادیت را به نویسنده گان در سراسر دنیا ارایه می دهد.

ادیت توسط چه کسانی انجام می شود؟

ادیت توسط افرادی انجام می شود که زبان مادری آنها انگلیسی است و اصطلاحا نیتیو کشورهای انگلیسی زبان هستند. این افراد حداقل فوق لیسانس در رشته و گرایش متتاسب با مقاله شما داشته و علاوه بر آن دوره های ویراستاری بین المللی را گذرانده و ویراستار تخصصی رشته شما شده اند.

آیا ادیت مقاله، تضمین و پشتیبانی تا چاپ مقاله هم دارد؟

بله تمامی مقالات ادیت شده توسط موسسه رادان، دارای تضمین و پشتیبانی تا چاپ مقاله هستند. این ضمانت مادام العمر و تا چاپ مقاله وجود دارد. اگر بعد از ادیت مقاله، مجله به ادیت متن انگلیسی ایراد بگیرد، ادیت مجدد، رایگان است. البته اگر شما بخشی به مقاله ادیت شده، اضافه کنید، فقط هزینه همین بخش را پرداخت می کنید.

بیشتر بدانیم:
نکات مهم در نوشتن مقدمه مقاله چیست؟

گواهی ادیت مقاله (Certification Letter) چیست؟

گواهی ادیت مقاله، سندی است که به صورت یک برگه پی دی اف، به شما داده می شود. این گواهی، توسط شرکت انگلیسی که مقاله را ادیت کرده صادر و در آن عنوان مقاله، اسامی نویسنده گان و یک کد یکتا و منحصر به فرد قید می شود. این گواهی باید حتما توسط شرکت های معتبر از کشورهای انگلستان و یا آمریکا صادر شده باشد و توسط مجله قابلیت استعلام و صحت سنجی داشته باشد. گواهی ادیت مقاله، باید در زمان ثبت مقاله، به ژورنال ارسال گردد. وقت فرمایید که گواهی های ادیت صادر شده توسط کشورهایی مانند ایران، فاقد ارزش هستند. اگر در داوری به مقاله شما ایراد ادیت و یا گرامری گرفته شده است، لازم است در زمان پاسخ به داوران، حتما گواهی را ارسال و به داوران در مورد ادیت مقاله توسط شرکت دانش بنیان انگلیسی اشاره کنید.

جمع بندی و سخن پایانی

 ادیت مقاله بی شک یکی از اقدامات لازم برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر است. موسسه رادان انگلیش ادیت، افتخار دارد که به عنوان یکی از بهترین سایت های ادیت مقاله در بیست سال گذشته، با ارایه خدمات ادیت مقاله به صورت نیتیو زمینه ساز پذیرش و چاپ مقالات بسیاری از دانشحویان و پژوهشگران ایرانی بوده است. دانشحویان، اساتید و پژوهشگران میتوانند برای اطلاع از انواع تخفیف های موجود، به صفحه تخفیف ها مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه ثبت سفارشتماس